• Boccia w Magnolii

• W nowym roku szkolnym nasi trenerzy p.M.Kurszewska i p.L.Leciejewski wraz z najmłodszymi uczniami grali w boccie z pensjonariuszami domu Seniora Magnolia...jak fajnie ogląda się takie zdjęcia...

• Więcej karmy dla kotów wolno żyjących z Urzędu Miasta

• We wtorek nasi wspaniali, młodzi opiekunowie kotów wolno żyjących odebrali kolejne paczki karmy. Dzisiaj wykazali wielką chęć dokarmiania kotów na terenie Lęborka w jesienne, chłodne dni. Koty będa miały prawdziwą ucztę. Przy okazji, uczniowie dowiedzieli się jak zdrowa jest ta karma.

Uczniowie pani Iwonki Sałaty to prawdziwe zuchy.

Opracowała :Beata Przybylska - Block.

• Dobra współpraca z Wydziałem Ochrony Środowiska

• W dniu 18 listopada spotkaliśmy się w Urzędzie Miasta z panem Andrzejem Radajewskim, by odebrać wnioski na kastrację i leczenie kotów wolno żyjących oraz odebraliśmy karmę dla kotów wolno żyjących przez nas dokarmianych.

Uczniowie klasy 7-8 BZ  bardzo się angażują we wszystkie poczynania mające na celu pomoc kotom wolno żyjącym na terenie Lęborka.

Opr.: Beata Przybylska - Block.

• Wizyta w Centrum Weterynaryjnym " Zwierzyniec"

• W dniu 31 pażdziernika uczniowie klasy 7 BZ wraz z nauczycielami Beata Przybylską - Block i Jadwigą Lipką odwiedzili Centrum Weterynaryjne dr Mirosława Frączka i przekazali karmę zebraną w szkole, jak rownież  koce, kodłry i ręczniki biorąc jednocześnie udział w akcji " Nie bój się oddać .......do schroniska". Nasze dary zostaną przekazane do schroniska przez panią doktor Natalię.

Weterynarze gorąco podziękowali wszystkim naszym uczniom i nauczycielom, którzy tak licznie wzieli udział w tej akcji.

Chcę nadmienić , iż mimo zakończonej zbiórki w dalszym ciągu nasi wspaniali  uczniowie przynoszą karmę dla potrzebujących kotów i psów.  Cudownie.

Opr. Beata Przybylska - Block

• 18. urodziny Aurelii

• 13 listopada obchodziliśmy 18. urodziny Aurelii Miszkowskiej. Wśród gości byli uczniowie i nauczyciele z zaprzyjaźnionych klas. Był tort, życzenia, prezenty i oczywiście nie mogło zabraknbąć muzyki. Wszystkim dopisywały humory, zabawa była przednia a jubliatce życzymy powodzenia w dorosłym życiu i samych radosnych chwil.

• Przygotowujemy budkę dla kotów na zimę

• W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy naszych podopiecznych - koty wolno żyjące przy ulicy Wita Stwosza. Posprzątaliśmy budkę, posypaliśmy wnętrze ''kocią miętą", której zapach koty uwielbiają, wyłożylismy podłogę w domkach nowymi polarami, podarowanymi  przez p. Iwonę Sałatę oraz nakarmiliśmy koty.

Kochani , pamiętajmy o dokarmianiu kotów wolno żyjących i otwieraniu okien w piwnicach , by  mogły się one  ogrzać i przenocować zimą.

Opr. Beata Przybylska - Block.

• Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

• 11 listopada jest to data, która tkwi w sercach Polaków od dawien dawna. Jest wyrazem pamięci o trudnych losach naszej ojczyzny. Przypomina nam również o tym, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

8 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W odpowiedzi na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej społeczność SOSW wzieła udział w akcji „SZKOŁA DO HYMNU”.

• Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

• 8 listopada uczniowie 2-3Bz w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania pamiętali o osobach, które każdego dnia dbają o to, aby uczniowie mieli smaczne i zdrowe posiłki wręczając samodzielnie wykonane upominki.

• Wszystkich Świętych

• Z okazji Święta Zmarłych, uczniowie klasy 7-8 Bz oraz 2Bz udali się na cmentarz, by zapalić znicze i powspominać zmarłych. Odwiedziliśmy groby: naszeg pana dyrektora Feliksa Sitterlee, naszych zmarłych krewnych, więźniów Filii Obozu koncentracyjnego Stutthof. Zapaliliśmy również znicze pod głównym krzyżem za wszystkich zmarłych.

Opr.: Beata Przybylska - Block.

• Konkurs Plastyczny "Uzależnienia XXI wieku"

• Uczniowie :

Karol Burka z klasy I BSS

Dominik Stolc z klasy V SP

Oskar Okoniewski z klasy I SPDP

Marlena Dułak z klasy I SPDP

Jakub Myszk z klasy I SPDP

Dawid Gajda  z klasy III B ZET

Mikołaj Batyra z klasy III B ZET

Kamil Bronk z klasy II B ZET

wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Uzależnienia XXI wieku" zorganizowany przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo- Wychowawczych w Wejherowie.

• Urodziny Kamila

• 30 października klasa 2-3Bz wesoło świętowała urodziny swojego kolegi Kamila. Oczywiście zgodnie z tradycją urodzinowych przyjęć nie zabrakło gości oraz urodzinowego tortu, który specjalnie na tę uroczystość przygotowała mama solenizanta. Życzymy Kamilowi wszystkiego najlepszego!

• Zapytanie ofertowe-zakup i dostawa tabletów

• W związku z realizacją projektu WSPARCIE POSTĘPU – Rozwój usług społecznych w Powiecie Lęborskim współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (RPO WP 2014-2020) współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa 6. Integracja Działanie 6.2. Usługi społeczne Poddziałanie 6.2.2. Rozwój usług społecznych nr umowy RPPM.06.02.02-22-0049/17- 02 zwracam się z prośbą o przedstawienie swojej oferty na Zapytanie ofertowe nr 17.OD.2019  - Zakup i dostawa 7 tabletów  z oprogramowaniem systemowym i antywirusowym  oraz etui ochronnym i szkłem zabezpieczającym dla Uczestników projektu ,,Wsparcie Postępu – Rozwój usług społecznych w Powiecie Lęborskim”. Szczegółowy opis zamówienia oraz inne niezbędne dokumenty  znajdują się w załącznikach do niniejszego ogłoszenia

Z pozdrowieniami Katarzyna Mojsiewicz Prezes Stowarzyszenia OTWARTE DRZWI

zapytanie ofertowe-tablety