• Nasz Internat

• W Ośrodku funkcjonują grupy wychowawcze (Internat) Wychowankowie przebywają w nim od poniedziałku do piątku. Mieszkają w przytulnych, kolorowych pokojach. W Internacie panuje miła, domowa atmosfera. Dzieci mają do dyspozycji sale gier ( do tenisa stołowego, cymbergaja, piłkarzyki) siłownię z profesjonalnym sprzętem, salę plastyczną, uczelnie, plac zabaw. Chętnie też spędzają czas na grach komputerowych i słuchaniu muzyki. Często korzystają z nowo wyremontowanej kuchni, przygotowując wspólnie z wychowawcami różne potrawy i słodkie desery. Wychowawcy organizują wychowankom czas wolny po powrocie ze szkoły. Wspólnie odrabiamy prace domowe i rozwijamy swoje zainteresowania.

W Internacie działają: samorząd, sekcja plastyczna i sekcja higieniczno- porządkowa. Często wychodzimy na wycieczki i zajęcia sportowe w plenerze. Wychowankowie naszego Internatu ponoszą tylko koszty wyżywienia.

• Pracownia plastyczna

• Zapraszamy