• Bal karnawałowy

• Ferie rozpoczęliśmy hucznie - balem karnawałowym. Zabawa była świetna...tylko zerknijcie na zdjęcia!!!

Nie mogło być inaczej, bo wodzirejami były panie Kasie - Kręcisz i Błaszkiewicz a muzyką zarządzał pan Marek Maciejewski.

• Grupy wychowawcze i lodowisko

• Wspólnie z naszymi wychowawcani wybraliśmy się w ramach zajęć popołudniowych na lęborskie lodowisko. Droga zasypana śniegiem, nic nie widać, ale warto było, dotarliśmy. Potem godzinna zabawy i śmiechu.

• Pomagamy kotom wolno żyjącym.

• Uczniowie ze spektrum autyzmu pamiętają o dokarmianiu naszych podopiecznych. Są wspaniali. Drodzy uczniowie, pamiętajmy również o uchyleniu okien w piwnicach w czasie wielkich mrozów,by koty mogły się tam ogrzać.
            Opr. Beata Przybylska Block.

• Ogólnopolska akcja "Podaruj wiersz".

• Nasza biblioteka dołączyła do ogólnopolskiej akcji "Podaruj wiersz", zorganizowanej przez Fundację Zbigniewa Herberta. Jej celem jest upowszechnianie poezji poprzez przepisanie odręcznie wybranego wiersza                      i podarowanie go wybranej osobie, która jest dla nas ważna. Jest to zachęta do spojrzenia na wiersz jako dar, który można komuś ofiarować. Wiersze trafią do adresatow 21 marca czyli w Światowym Dniu Poezji. Zapraszamy zatem do biblioteki po specjalną papeterię i pomoc w wyborze wiersza. Pierwsze prace już powstały...

• Turniej Bocci uczniów SPdP i Szkoły Branżowej.

• 18 stycznia w ramach Noworocznego Szkolnego Turnieju Bocci rywalizowali najstarsi uczniowie SPdP i Szkoły Branżowej. Emocje sięgały zenitu😉.               1 miejsce zdobyła drużyna z kl. p. E. Ziniewicz👍🏆, 2 miejsce kl. p. K. Mojsiewicz, 3 miejsce kl. p. J. Sandach, 4 miejsce Szkoła Branżowa, 5 miejsce kl. p. I. Zegadło.😀Gratulacje dla wszystkich🥰. Organizatorem turnieju była Małgorzata Kurszewska

• I Noworoczny Szkolny Turniej Bocci

• 15.01..2023r. w naszej sali gimnastycznej odbył się I Noworoczny Szkolny Turniej Boccia - dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej ZET. Rywalizacja była bardzo wyrównana.

🏆I miejsce zdobyła drużyna  kl. p. B. Hajduk, II miejsce - kl. 1-3, III miejsce - kl. p. B.Markowskiej i IV miejsce - kl. p. E. Ulenberg. Gratulujemy😀

Organizarorem Turnieju jest p.Małgorzata Kurszewska

• I Noworoczny Integracyjny Turniej Boccia - dyscyplina dla każdego

• 10 stycznia 2024 roku po raz trzeci spotkaliśmy się na rozgrywkach w ramach projektu integracyjnego "Boccia - dyscyplina dla każdego". Gościliśmy pensjonariuszy DPS nr1 i DPS nr2 z Lęborka, podopiecznych ŚDS "Lwiątko" i Stowarzyszenia "Otwarte Drzwi" oraz uczniów SOSW z Damnicy i uczniów gospodarzy, czyli SOSW Lębork.

Oto wyniki: Kobiety: 1.Stowarzyszenie "Otwarte Drzwi"; 2. SOSW Damnica; 3. DPS nr1

Mężczyźni: 1.SOSW Lębork; ŚDS "Lwiątko"; 3. DPS nr1

Projekt realizują: Małgorzata Kurszewska, Leszek Leciejewski, Marek Maciejewski

• Uczniowie branżowej szkoły zawodowej doskonalą myślenie.

• Uczniowie branżowej szkoły zawodowej doskonalą myślenie - przewidywanie, zależności przyczynowo - skutkowe, logikę oraz utrwalają zasady gry w warcaby. Zachęcamy wszystkich do gier. Oryginalne, profesjonalne pionki do wypożyczenia u pedagoga. Pionki zastępcze na stołach. Czekamy na fotorelację z udziału w grach.

• Talenty plastyczne

• Kolejny raz nasi uczniowie wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym ph. Stop uzależnieniom, zorganizowanym przez Klub Abstynenta  "Odnowa". Oto szczęśliwi laureaci: Gabriel Eikman, Nikodem Znamierowski, Kinga Dzikowska, Laura Bronk, Kamil Bronk. Gratulujemy!!!

• Szkolna Wigilia

• Przepięknymi Jasełkami, wspólnym kolędowaniem i biesiadą przy wigilijnym stole zakończyliśmy 2023 rok.