• Teatr Baj "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"

• Myszy w fortepianie, wiewiórki w surducie, trzy chomiki w dzbanie, a pytony w bucie… Kto mógłby w takim domu wytrzymać?! Tylko Doktor Dolittle, który bardzo kochał zwierzęta i jako jedyny człowiek rozumiał ich mowę. Dzisiaj Teatr Baj z Warszawy zaprosił nas na spektakl online: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" .

Uczniowie klas: I-III p.I. Sałaty,  1-3Az p. E. Kitowskiej oraz 2-3Bz p. A. Białk wybrali się na wyjątkową kolorową    i rozśpiewaną wyprawę do Afryki razem z bohaterami jednego z bajowych spektakli Teratu Baj, Doktorem Dolittle i jego przyjaciółmi.

• Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego – Projekt maseczki

• Do organizatorów konkursu wpłynęło łącznie 19 prac plastycznych.

2 prace nie spełniły wymagań określonych w regulaminie konkursu.

Ostatecznie 17 prac zakwalifikowało się do dalszego etapu.

W głosowaniu online brali udział nauczyciele, rodzice/opiekunowie i uczniowie - łącznie 105 osób

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - Dawid Patocki - wychowawca Beata Markowska

II miejsce – Alan Kurczaba - wychowawca Iwona Sałata

III miejsce - Kacper Jędruszewski - wychowawca Aneta Szykut

IV miejsce-Kamil Bronk i Sebastian Kolka- wychowawcy: Aleksandra Białk, Iwona Wróblewska

Gratulujemy zwycięzcom !!!

Pozostałe prace także są piękne i ciekawe – wszystkie zasługują na wyróżnienia

- szczegóły wyników głosowania online w załączniku.

Dyplomy będą do odbioru razem ze świadectwem szkolnym na koniec roku szkolnego.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – L.K., M. D-Z

wyniki_glosowania_online.pdf

Rozstrzygniecie_Konkursu_Plastycznego_-Projekt_maseczki.doc​​​​​​​

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - Projekt maseczki

• Informujemy, że prace z nazwiskami autorów oraz wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Ośrodka w poniedziałek – 8 czerwca 2020 r.

Przepraszamy - opóźnienie jest niezależne od organizatorów .

L.K, M. D-Z

Prace konkursowe - projekty maseczek

• Głosowanie zakończone: Konkurs Plastyczny- Projekt maseczki.

• Prosimy Rodziców, Opiekunów i uczniów o udział w głosowaniu online /do czwartku/:

Konkurs Plastyczny - Projekt maseczki.

Kliknięcie w poniższy link uaktywni stronę z ankietą.

Pozdrawiamy: Małgorzata Dułak- Zielonka, Ludwika Korda

• Urodziny Darka z 2-3Bz

• 28 maja klasa 2-3Bz rozpoczeła dzień bardzo uroczyście. Nasz kolega Darek obchodził swoje 12 urodziny. Po złożeniu życzeń i odśpiewaniu 100 lat, solenizant częstował nas pysznymi słodkościami. Niestety wspólne świętowanie urodzin z koleżankami i kolegami z zaprzyjażnionych klas przeszkodził nam koronawirus ale nie przejmujemy się tym, ponieważ za rok na pewno spotkamy się w większym gronie :)

• Życzenia na Dzień Matki

• Dzień Matki to szczególne święto, które honoruje wszystkie mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.

W tym szczególnym dniu uczniowie klasy 2-3Bz słowem (nagrania z prywatnymi wypowiedziami uczniów udostępniono wyłącznie rodzicom) i piosenką -video-1590483467.mp4 wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroc i za serce, które tak wiele rozumie i kocha ponad wszystko. Chłopcy przygotowali  także dyplomy i piękne zawieszki.

Z okazji wyjątkowego święta wszystkim Mamom życzymy zdrowia, mniej trosk i więcej uśmiechu na co dzień.

• Bezpłatna pomoc

• Jeśli czujesz smutek, lęk lub jesteś w kryzysie możesz skorzystać z:

22 255 22 50 i 800 012 005 – Telefon Pogadania
             W godz. 12–20, jeśli czujesz się samotnie i zwyczajnie potrzebujesz rozmowy

Więcej: https://telefonpogadania.pl/

800 70 22 22 – Linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego
            Całodobowa. Czat i pomoc online dostępne na stronie: www.linia wsparcia.pl

116 123 – Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym
            Codziennie od godz. 14 do 22 . http://116123.edu.pl

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Całodobowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Można także pisać: www.116111.pl

800 120 002 – Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”
            Całodobowa linia wsparcia. Więcej: http://www.niebieskalinia.org/

22 594 91 00 – Antydepresyjny Telefon Zaufania Forum Przeciw Depresji