• 22.04.2024r. uroczysty apel z okazji Światowego Dnia Ziemi. W tym roku więcej uwagi poświęciliśmy lasom z okazji 100- lecia Lasów Państwowych.
    • Nasz uczeń, Mateusz Tubacki jest wspaniałym pływakiem. W dniach 13-14 kwietnia 2024 r. z wielkim sukcesem brał udział w Letnich Parapływackich Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu. Zdobył II miejsce na 400m stylem klasycznym oraz dwa brązowe medale: motylkiem na 400m i stylem zmiennym. Gratulujemy i oczywiście podziwiamy.
    • Wraz ze zdjęciami z uroczystości z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym sympatykom przesyłamy życzenia błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego. A za piękne, wzruszające i głębokie doznania kłaniamy się i z serca dziękujemy paniom: Katarzynie Pohl i Beacie Markowskiej, uczniom i wszystkim, którzy wspierali to szlachetne dzieło.
    • Ferie rozpoczęliśmy hucznie - balem karnawałowym. Zabawa była świetna...tylko zerknijcie na zdjęcia!!!

Nie mogło być inaczej, bo wodzirejami były panie Kasie - Kręcisz i Błaszkiewicz a muzyką zarządzał pan Marek Maciejewski.
    • Kolejny raz nasi uczniowie wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym ph. Stop uzależnieniom, zorganizowanym przez Klub Abstynenta "Odnowa". Oto szczęśliwi laureaci: Gabriel Eikman, Nikodem Znamierowski, Kinga Dzikowska, Laura Bronk, Kamil Bronk. Gratulujemy!!!

• Klasa l BS, II BS, III BS na zajęciach Pracowni Gastronomicznej

Klasa l BS, II BS, III BS na zajęciach Pracowni Gastronomicznej przygotowywała hamburgery 🍔. Hamburger to typowe danie typu fast food, kanapka z kotletem wieprzowo - wołowym oraz dodatki tj. ogórek🥒 ,sałata, pomidor 🍅, papryka 🌶️ , sos własnego wyrobu .
            Uczniowie byli bardzo pracowici.
            Było pysznie ❤️❤️❤️

• Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego to święto naszego języka polskiego. Zostało ustanowione w 1999 r. Ma służyć promocji języka i uświadomić, jak ważne jest prawidłowe posługiwanie się piękną polszczyzną.
            Z tej okazji szkolna biblioteka przygotowała kilka atrakcji dla uczniów.
            Najmłodsi ze szkoły podstawowej najpierw rozmawiali o tym, jak należy się pięknie wysławiać, a następnie musieli odnaleźć mandalę z pierwszą literką swojego imienia i starannie ją ozdobić. Dla starszych uczniów była zabawa w poprawianie błędów i zbieranie punktów. Najlepsza okazała się klasa 7,8 SP.
            Chętni uczniowie pisali także test językowy - zwyciężyła tu Dominika Rauchut, drugi był Piotr Wiśniewski, trzeci Dominik Nasiadko.
            Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego upłynęły w miłej atmosferze. Z pewnością uczniowie zrozumieli jak ważny jest język polski i jak należy o niego dbać.

• 17 Luty - Światowy Dzień Kota

Nasi uczniowie pamiętają o kotach . Odwiedzają i dokarmiają je regularnie. W dniu przed ich świętem również odwiedziliśmy naszych podopiecznych.
            Opr. B. Przybylska - Block

• Walentynki

Dnia 14.02.2023r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie Walentynkowi Listonosze rozdawali pocztę w czasie zajęć lekcyjnych❣️❤️❤️❤️

• Walentynki w Szkole Branżowej

Walentynki to coroczne Święto Zakochanych przypadające 14 lutego. W naszym Ośrodku Szkolno Wychowawczym Klasy Szkoły Branżowej podczas Pracowni Gastronomicznej wykonali walentynkowe desery 🧁 🥮💕
            Ciasto malinowa chmurka, które jest niezwykle smaczna i super pięknie się prezentuje.
            Panna Cotta, to przepyszny deser pochodzenia północno - włoskiego. Wspaniale smakuje z dodatkiem słodziutkich truskawek.
            Gofry idealnie chrupiące z cukrem pudrem i dżemem owocowym smakują najlepiej.
            Polecamy na Walentynki ❤️❤️❤️

• Bal karnawałowy

• Grupy wychowawcze i lodowisko

Wspólnie z naszymi wychowawcani wybraliśmy się w ramach zajęć popołudniowych na lęborskie lodowisko. Droga zasypana śniegiem, nic nie widać, ale warto było, dotarliśmy. Potem godzinna zabawy i śmiechu.

• Pomagamy kotom wolno żyjącym.

Uczniowie ze spektrum autyzmu pamiętają o dokarmianiu naszych podopiecznych. Są wspaniali. Drodzy uczniowie, pamiętajmy również o uchyleniu okien w piwnicach w czasie wielkich mrozów,by koty mogły się tam ogrzać.
            Opr. Beata Przybylska Block.

• Ogólnopolska akcja "Podaruj wiersz".

Nasza biblioteka dołączyła do ogólnopolskiej akcji "Podaruj wiersz", zorganizowanej przez Fundację Zbigniewa Herberta. Jej celem jest upowszechnianie poezji poprzez przepisanie odręcznie wybranego wiersza i podarowanie go wybranej osobie, która jest dla nas ważna. Jest to zachęta do spojrzenia na wiersz jako dar, który można komuś ofiarować. Wiersze trafią do adresatow 21 marca czyli w Światowym Dniu Poezji. Zapraszamy zatem do biblioteki po specjalną papeterię i pomoc w wyborze wiersza. Pierwsze prace już powstały...

• Turniej Bocci uczniów SPdP i Szkoły Branżowej.

18 stycznia w ramach Noworocznego Szkolnego Turnieju Bocci rywalizowali najstarsi uczniowie SPdP i Szkoły Branżowej. Emocje sięgały zenitu😉. 1 miejsce zdobyła drużyna z kl. p. E. Ziniewicz👍🏆, 2 miejsce kl. p. K. Mojsiewicz, 3 miejsce kl. p. J. Sandach, 4 miejsce Szkoła Branżowa, 5 miejsce kl. p. I. Zegadło.😀Gratulacje dla wszystkich🥰. Organizatorem turnieju była Małgorzata Kurszewska

• I Noworoczny Szkolny Turniej Bocci

15.01..2023r. w naszej sali gimnastycznej odbył się I Noworoczny Szkolny Turniej Boccia - dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej ZET. Rywalizacja była bardzo wyrównana.

🏆I miejsce zdobyła drużyna kl. p. B. Hajduk, II miejsce - kl. 1-3, III miejsce - kl. p. B.Markowskiej i IV miejsce - kl. p. E. Ulenberg. Gratulujemy😀

• Realizowane programy i projekty

• Program własny: "Proszę, przepraszam, dziękuję..."
      • Akademia Zdrowego Przedszkolaka